Canada 1%Canada
Brazil 0.7%Brazil

Ogłoszenia Duszpasterskie 2018-04-22 IV Niedziela Wielkanocny

1. Dzisiaj Światowy Dzień Modlitw o Powołania rozpoczynający tydzień modlitw w tej intencji. W czwartek wieczorem będzie Msza Św. ze specjalną modlitwą w intencji już powołanych i z prośbą o nowe powołania do służby kapłańskiej w naszej diecezji i naszej parafii.
2. Liturgiczne wspomnienia tygodnia:

poniedź. - Uroczystość Św. Wojciecha, bpa i męczennika, głównego patrona Polski,
środa - Święto Św. Marka Ewangelisty.

3. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Odpust w Kaplicy na Św. Górze ku czci Matki Bożej Dobrej Rady. Tradycyjnie nie będzie Mszy Św. o godz. 11.00 tu w Kościele Parafialnym, natomiast suma odpustowa o godz. 11.00 będzie w Kaplicy na Św. Górze . Poprowadzi ją i Słowo Boże wygłosi Ks. Prof. Tadeusz Pabian - wykładowca filozofii w naszym Wyższym Seminarium Duchownym w Tarnowie.
4. Odeszła od nas do wieczności śp. Zofia Kantor - polecajmy jej duszę Bożemu Miłosierdziu.
5. "Bóg zapłać" za sprzątanie świątyni. Prosimy w dalszym ciągu z nr-ów 31 B – 40 A .
6. Katolicka Szkoła Podstawowa w Tarnowie zaprasza rodziców i dzieci na dzień otwarty organizowany w budynku szkoły przy ul. Warzywnej 3 w dniu 26 kwietnia, tj. w czwartek, w godz. 15.00 do 18.00. Będzie możliwość uczestnictwa w zajęciach szkolnych oraz spotkania się z nauczycielami i rodzicami naszych uczniów, a także zapoznania się z ofertą szkoły - Dyrektor szkoły - P. Katarzyna Duraj, serdecznie zaprasza.

(Info. www.szynwald.diecezja.tarnow.pl)