United States 6%United States
Czech Republic 0.7%Czech Republic

Ogłoszenia Duszpasterskie 2018-02-18 VII Niedziela zwykła

2. W czwartek wypada liturgiczne święto Katedry Św. Piotra Apostoła.
3. W piątek, 23 lutego, na szczególną prośbę Ojca Św. Franciszka, będziemy pościć i modlić się, zwłaszcza podczas Drogi Krzyżowej, w intencji pokoju w Demokratycznej republice Konga i w Południowym Sudanie. Zachęcam do podjęcia tej inicjatywy.
4. W ostatnim czasie minęła 10 rocz. święceń biskupich Ks. Bpa Wiesława Lechowicza - biskupa pomocniczego w naszej Diecezji Tarnowskiej oraz delegata Konferencji Episkopatu Polski ds. Duszpasterstwa Emigracji Polskiej. W najbliższą sobotę, 24 lutego, o godz. 18.00 w Tarnowskiej Katedrze będzie sprawowana Uroczysta Msza Św. w int. Jubilata.
5. W przyszłą niedzielę, 25 lutego, wolontariusze z Centrum Wolontariatu EMPATIA będą prowadzić zbiórkę na budowę Hospicjum Stacjonarnego VIA SPEI w Tarnowie.
6. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.30 i także o godz. 19.00 prowadzona przez młodzież; Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.30.
7. "Bóg zapłać" za sprzątanie świątyni. Prosimy dalej z nr-ów 447 A – 458.
8. W przyszłą niedzielę kolejny Turniej Szachowy, tym razem u nas w Szynwałdzie - szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń.

(Info. www.szynwald.diecezja.tarnow.pl)