Canada 3.2%Canada
Italy 0.4%Italy

Ogłoszenia Duszpasterskie. Uroczystość Najświętszej Trójcy 2019-06-16

1. "Bóg zapłać" za ofiary z ubiegłej niedzieli przeznaczone na renowację świątyni. Składka wyniosła: 11 932 zł; ofiary indywidualne w kopertach: 1850 zł; dziękuję za bezpośrednie wpłaty; stan konta: 278 093 zł.
2. Liturgiczne wsp. tygodnia:

poniedź. - wsp. Św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika,
piątek - wsp. Św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.

3. We wtorek od godz. 17.0 będzie Spowiedź Św. dla dzieci i młodzieży przed zakończeniem roku szkolnego.
4. W środę o godz. 8.00 rano będzie Uroczysta Msza Św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego - zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i pedagogów.
5. W czwartek wypada Uroczystość Bożego Ciała. Msze Św. w godz.: 6.30, 7.45 w Kaplicy na Św. Górze z procesją do 4 ołtarzy, o 10.00 Uroczysta Suma z procesją do 4 ołtarzy, o 12.00 i po południu o 16.00. Trasa procesji tradycyjna z ołtarzami w stałych miejscach. Procesję zakończymy Błogosławieństwem, a po procesji około 12.0 będzie jeszcze Msza Św. dla tych, którzy dołączą w czasie procesji. Prosimy P. Strażaków o zabezpieczenie trasy. Prosimy o przygotowanie ołtarzy: I ołtarz - Strażacy, II ołtarz - Grupa Młodzieżowa, III ołtarz – Schola Gregoriańska, IV ołtarz - Rodzice Dzieci I - komunijnych. Prosimy o dostarczenie brzózek, zabieranie chorągwi i feretronów, dzieci do sypania kwiatów i dzwonienia, Róże Różańcowe ze światłem w/g ustalonego porządku. Składka z Bożego Ciała jest przeznaczona na Hospicja i wyznaczone cele charytatywne.
6. W Oktawie Bożego Ciała będą procesje eucharystyczne po. Wieczornej Mszy Św., a w najbliższą niedzielę po sumie.
7. "Bóg zapłać" za sprzątanie świątyni. Prosimy dalej z nr-ów 40 B - 46.