France 0.5%France

Ogłoszenia Duszpasterskie XXIV Niedziela Zwykła 2018-09-16

1. "Bóg zapłać" za ofiary z ubiegłej niedzieli na renowację świątyni: składka - 11 796 zł; ofiary w kopertach - 1 700; dziękujemy za bezpośrednie wpłaty na konto; stan konta wynosi - 870 660 zł.
2. "Bóg zapłać" za ofiary składane dzisiaj do puszek na Uniwersytet Papieski Św. Jana Pawła II w Krakowie i na WSD w Tarnowie.
3. Liturgiczne wspomnienia tygodnia:
wtorek - Święto Św. Stanisława Kostki, zak., patrona Polski
czwartek - wsp. Św. Andrzeja Kim Teagon, kapłana oraz Pawła Chong Hasang i Towarzyszy męczenników
piątek - Święto Św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty
4. Odeszli do wieczności śp. Stanisława Groszek i śp. Bronisław Zegar / pogrzeb jutro o godz. 14.00 / - polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu.
5. "Bóg zapłać" za sprzątanie świątyni. Prosimy w dalej z nr-ów 175 – 181.
6. Jutro w poniedziałek będzie spotkanie dziewczynek z Dziewczęcej Służby Maryjnej w kościele o godz. 12.00.
7. W przyszłą niedzielę odbędzie się Ogólnopolska Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę. Uroczysta Msza Św. o godz. 11.00. Z naszego dekanatu będzie wspólny wyjazd autokarowy - organizator to Ks. Henryk Słąba - proboszcz z Parafii Jodłówka – Walki. Wyjazd w niedziel ok. godz. 5.00 rano - koszt 60 zł od osoby. Chętni mogą się zgłosić do mnie najpóźniej do jutra.
8. Komunikat Komendy Policji Miejskiej w Tarnowie w związku z wzrostem liczby przestępstw wobec ludzi starszych - jest wywieszony na tablicy koło parkingu - prosimy o zainteresowanie się.
9. Biblioteka w Szynwałdzie zaprasza dzieci na lekcje języka angielskiego - koszt 35 zł. Zapisy i szczegółowe informacje w Bibliotece.

(Info. www.szynwald.diecezja.tarnow.pl)