Poland 84%Poland
Canada 0.3%Canada

Ogłoszenia Duszpasterskie. Poniedziałek Wielkanocny 2019-04-22

1. Przypominamy, że dzisiaj nie ma Mszy Święte; po południu, a składka przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski i na Uniwersytet Papieski Św. Jana Pawła II w Krakowie.
2. Przeżywamy Oktawę Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego - każdy dzień tej oktawy jest traktowany jako uroczystość i dlatego w najbliższy piątek nie ma postu.
3. Najbliższa niedziela to Uroczystość Miłosierdzia Bożego, a także Święto Patronalne CARITAS. Po Mszy Świętej o godz. 11.0 będzie można oddać cześć przez ucałowanie relikwii Św. Siostrze Faustynie - Apostołce Miłosierdzia.
4. "Bóg zapłać" za sprzątanie świątyni. Prosimy w dalszym ciągu z nr-ów 475 - 482.