United Kingdom 2%United Kingdom

TV TRWAM

Alternatywny link do odtwarzania TV TRWAM ››

Program telewizji - TRWAM ››

Tv TrwamFundacja Lux Veritatis. Została założona w Warszawie w 1998 roku. Działalność statutowa Fundacji wspiera Kościół Katolicki w głoszeniu Dobrej Nowiny, w tym w szczególności przez:

›› propagowanie zasad moralnych opartych na Dekalogu w środkach społecznej komunikacji
›› krzewienie w społeczeństwie kultury polskiej związanej z chrześcijaństwem
›› integrowanie środowisk naukowych, twórczych i dziennikarskich w duchu wartości chrześcijańskich

W 2003 r. Fundacja uzyskała koncesję na nadawanie programu telewizyjnego pod nazwą "Trwam". Adresowany jest on przede wszystkim do Polaków zamieszkałych w naszym kraju, jak również do środowisk polonijnych żyjących i działających w różnych częściach świata. Program TV Trwam od samego początku zyskał szerokie uznanie, wyróżniając się na tle innych programów telewizyjnych oryginalną zawartością merytoryczną, konstrukcją ramówki, jak również interaktywną formą audycji, bardzo często emitowanych na żywo. (informacja: www.luxveritatis.pl)..

© "MIĘDZY NIEBEM A SZYNWAŁDEM" - Nieoficjalny serwis o Parafii N.M.P. Szkaplerznej w Szynwałdzie. Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010 - 2016